APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Od 1. marca 2017 Microsoft obmedzí kapacitu OneDrive účtu na 1TB pre Office 365 používateľov

Ešte v októbri 2014 Microsoft sľúbil všetkým predplatiteľom Office 365 neobmedzený OneDrive účet, v decembri 2015 však tento sľub bol porušený a spoločnosť oznámila obmedzenia v podobe zníženia kapacity OneDrive účtu a to vďaka používateľom, ktorí dokázali zaplniť svoj cloud až do kapacity 75TB.

V týchto dňoch viacero používateľov zaznamenalo, že v rámci rozhrania ich OneDrive účtu sa začalo zobrazovať oznámenie, ktoré hovorí o tom, že od 1. marca 2017 budú mať obmedzený úložný priestor na 1TB.

Preto ak využívate OneDrive a váš priestor presahuje danú kapacitu tak vám odporúčame buď si „prečistiť“ váš cloud alebo presunúť dáta niekde inde.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close